Пн-Сб: 08:00 - 22:00
Нд:         10:00 - 22:00
Черговий лікар
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб-Нд: Вихідний
Запис онлайн
Черговий лікар
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб-Нд: Вихідний
+380 (332) 74-80-11
Реєстратура (Чорновола, 1)
+380 (332) 72-53-49
Реєстратура (Волі, 3а)
Запис онлайн
Пацієнту

Засоби догляду, харчування та ліки

article-img
Дітям внутрішньо переміщених та малозабезпечених осіб

     До уваги родин вимушених переселенців, а також сімей, які через війну опинилися у скрутних життєвих обставинах! Гуманітарну допомогу по догляду за немовлятами і дітьми можна отримати у відділеннях Луцької міської дитячої поліклініки по вул. Чорновола, 1, а також Волі, 3а.

    Із початку повномасштабного вторгнення рф, на базі нашої поліклініки було організовано центри забезпечення дітей вимушених переселенців. Ініціативу вдалося реалізувати за всебічного сприяння Луцької міської ради, завдяки оперативній роботі Луцького центрального пункту допомоги, а також завдячуючи благодійникам і всім причетним до організації гуманітарної підтримки. Щиро дякуємо за втілення цієї життєво важливої ініціативи!

     Батьки, які втікали від війни і прибували до Луцька практично без нічого, були приємно вражені тією підтримкою, яку отримали у нас. Адже для малят надали всі необхідні речі першої необхідності, серед яких – засоби гігієни, харчування, ліки, побутові речі тощо. Важливо, що вдалося забезпечити необхідним навіть важко хворих діток, а також і тих, які потребують спеціалізованого харчування чи засобів для пересування.

     Нині пункти гуманітарної допомоги продовжують працювати, а отримати допомогу можна за скеруванням від сімейного лікаря чи педіатра. Ведемо чітку і прозору звітність щодо обсягів прийнятої і виданої допомоги, весь процес обліковується і контролюється.

     Звернутися за отриманням гуманітарної допомоги можна у відділення Луцької міської дитячої поліклініки за адресами: вул. Чорновола,1 і пр. Волі,3а. Години роботи – із 8:00 до 20:00. У вихідні за отриманням гуманітарної допомоги можна звернутися до чергового лікаря.

     Радіємо тому, що і досі отримуємо слова вдячності від людей, які знайшли у нас всю необхідну підтримку для діток із перших днів повномасштабної війни. Адже ми прагнемо не тільки допомогти, але і вкладаємо часточку душі у цю діяльність, вболіваємо за українців, яких війна позбавила найнеобхіднішого.

     Серед гуманітарної допомоги – широкий вибір високоякісного харчування для немовлят і малюків, зокрема безглютенове, спеціалізоване, дієтичне, лікувальні суміші, пюре, протеїнові суміші для дітей, які потребують підвищеного вмісту білка, та інші. Засоби гігієни та догляду. Медикаменти та вітамінні комплекси. Засоби для пересування діток з інвалідністю, речі щоденного вжитку і все необхідне для першочергових дитячих потреб.

     Також у Луцькій міській дитячій поліклініці ми надаємо медичну допомогу всім діткам, які приїхали із «гарячих точок». За необхідності забезпечуємо постійний догляд і паліативну допомогу у важких випадках.

     Якщо ви були змушені переїхати до Луцька через війну і маєте діток, або втратили засоби для повноцінного забезпечення дітей, запрошуємо вас скористатися можливістю отримання безкоштовної гуманітарної допомоги. Наша працівниця Вікторія Якимчук, яка завідує аптекою і складами допомоги, надасть все необхідне, враховуючи потреби кожного конкретного випадку.