Пн-Сб: 08:00 - 22:00
Нд:         10:00 - 22:00
Черговий лікар
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб-Нд: Вихідний
Запис онлайн
Черговий лікар
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб-Нд: Вихідний
+380 (332) 74-80-11
Реєстратура (Чорновола, 1)
+380 (332) 72-53-49
Реєстратура (Волі, 3а)
Запис онлайн
Новини

Аналізи дітям безоплатно і якісно

article-img
Лабораторія дитячої поліклініки розширила види обстежень та поповнила технічну базу сучасним обладнанням.

     У клініко-діагностичній лабораторії Луцької міської дитячої поліклініки значно розширено види обстежень і покращено матеріально-технічне забезпечення. Аналізи дітям проводяться на якісному сучасному обладнанні, з дотриманням всіх ступенів контролю.

     Колектив лабораторії складається із 10 працівниць, кожна з яких має багаторічний досвід роботи у медичних закладах і працює, щоб забезпечувати всіх маленьких клієнтів швидкими і точними результатами.

     Окрім звичних аналізів сечі, калу, аналізів крові, у лабораторії виконують біохімічні, імуно-ферментні аналізи, печінкові, ниркові, ревмо-проби, аналіз на глюкозу крові, скринінг-тести.

     Також здійснюються аналізи на гормони, вірус епштейна-барр, на виявлення цитомегаловірусу, на визначення рівня вітаміну д3. Визначається рівень електролітів натрію, калію, хлору і кальцію в крові.

     У лабораторії здійснюють обстеження для виявлення ротавірусів, аденовірусів, вірусів грипу, гепатитів, хелікобактер пілорі, Covid-19, кальпротектину – білку гострої фази, що свідчить про запалення в кишківнику, та ін.

     Запроваджуються імунологічний аналіз на визначення антитіл до найбільш поширених видів глистів, аналіз імуноглобуліну, а також кілька видів обстежень для виявлення захворювань шкіри, паразитарних грибків, демодексу, корости та інших.

     У роботі використовується обладнання європейських виробників, зокрема виробництва Іспанії, Аргентини, Франції.

     Скерування на проведення необхідних видів аналізів можна отримати в педіатра, з яким укладено декларацію.

     Збільшення потужностей лабораторного центру значно спрощує доступ до процедур для батьків і маленьких пацієнтів.

     Деякі обстеження не проводяться щодня, але мають чіткий графік, відповідно до якого лікар надає направлення, розповідає як правильно підготуватися і коли провести аналіз.

     У поодиноких випадках, коли дитині потрібні ще більш ширші види обстежень, ми спрямовуємо пацієнтів до інших медичних закладів.

     З розширенням можливостей у Луцькій міській дитячій поліклініці створено умови для встановлення більш складних діагнозів або виявлення рідкісних хвороб. Батькам не потрібно ходити по різних закладах, немає необхідності шукати, де дешевше – все необхідне можна зробити на місці за кошти Національної служби здоров’я.

     Механізм дії простий – сімейний лікар скеровує пацієнта до вузькопрофільного спеціаліста, який при потребі дає електронне направлення на обстеження для встановлення точного аналізу.

     Результати обстежень доступні лікарю відразу після внесееня. При виявленні поганих показників аналізів лабораторія відразу повідомляє про це лікаря, а він відповідно батьків.

     Важливо! Направлення на аналізи, видане педіатром в Луцькій міській дитячій поліклініці, діє на всій території України і виконується в будь-якій лабораторії, яка уклала договір з Національною службою здоров’я.

     Зичимо здоров’я кожному маленькому відвідувачу Луцької міської дитячої поліклініки! Але у випадку поганого самопочуття чи необхідності виявлення порушень, ми обов’язково допоможемо, розширюючи можливості та постійно працюючи над підвищенням якості роботи.