Пн-Сб: 08:00 - 22:00
Нд:         10:00 - 22:00
Черговий лікар
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб-Нд: Вихідний
Запис онлайн
Черговий лікар
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб-Нд: Вихідний
+380 (332) 74-80-11
Реєстратура (Чорновола, 1)
+380 (332) 72-53-49
Реєстратура (Волі, 3а)
Запис онлайн

Про нас

               Комунальне підприємство  «Луцька міська дитяча поліклініка» є другим за потужністю та кількістю працюючих медичним підприємством у місті Луцьку після міської клінічної лікарні. Тут працює 130 лікарів та 146 чол. середнього медичного персоналу. Всього нараховується працюючих 380 фізичних осіб.

      Лікарів з вищою кваліфікаційною категорією – 57 %, з першою – 17 %, другою – 7 %. Всі підлягаючі атестації лікарі атестовані. Серед медичних сестер 59 %  мають вищу кваліфікаційну категорію, 13 % - першу і 10 % - другу.

      Підприємство  розташоване у двох приміщеннях, що знаходяться у різних кінцях міста, задля зручності відвідувачів та наближення медичної допомоги дітям за територіальним принципом (центральний корпус – на вул. Чорновола, 1, відокремлений структурний підрозділ – на пр. Волі, 3а).

          Надання первинної медичної допомоги забезпечують 38 лікарів-педіатрів трьох педіатричних відділень, які обслуговують 33 688 дітей віком від 0 до 18 років, згідно укладених декларацій.

         Спеціалізована (вузькопрофільна) медична допомога дітям міста надається за 22 лікарськими спеціальностями лікарями консультативно-діагностичного відділення.

         У складі підприємства функціонує денний стаціонар на 50 ліжок, де надається медична допомога дітям з неврологічною, гастроентерологічною, кардіологічною, гінекологічною патологією.

       Реабілітаційне відділення надає реабілітаційні послуги дітям з інвалідністю, ортопедичною, неврологічною та соматичною патологією, включаючи водолікування. З пацієнтами працює мультидисциплінарна команда фахівців, у складі якої лікар фізичної та реабілітаційної медицини, дитячий невролог, психолог, лікарі з лікувальної фізкультури, фізичні терапевти, медичні сестри з масажу та ін. Послуги, що надаються у відділенні спрямовані на покращення якості життя дітей з обмеженими можливостями та доступності для них медичних послуг.

         Стоматологічна допомога дітям, включаючи терапевтичну й хірургічну стоматологію, а також профілактичні стоматологічні огляди, проводиться виключно у присутності батьків та за їх згоди в осучасненому відділенні кваліфікованими дитячими фахівцями.

          У зв’язку з відсутністю у місті дитячої міської лікарні у поліклініці широко використовуються стаціонарозамінні технології, такі як хірургія одного дня, лікування дітей з хронічними захворюваннями, які не потребують госпіталізації, проведення імунопрофілактики дітям з обтяженим алергологічним анамнезом в умовах денного стаціонару та ін.

      Створено відділення мобільної паліативної допомоги дітям для надання медичної допомоги дітям з інвалідністю та ін. маломобільним групам дитячого населення, які її потребують, по  місцю перебування пацієнта.

       В закладі наявний сучасний УЗД апарат з кардіодатчиком, апарат для проведення реоенцефалографії, електроенцефалографії, холтерівського моніторування артеріального тиску та ЕКГ, обладнано сучасний інгаляторій, оновлена матеріально-технічна база реабілітаційного відділення, придбані сучасні тренажери та інше реабілітаційне обладнання.

         Вища акредитаційна категорія  закладом підтверджена у 2018 році.

         Постійно зростаючі вимоги до якості надання медичної допомоги дітям, погіршення популяційного стану здоров’я дітей та тривалі складні фінансово-економічні умови існування медичної галузі обумовили потребу у пошуку інноваційних способів оптимального вирішення назрілих проблем, реструктуризації роботи відділень та формуванні свідомості персоналу на задоволення пацієнтів якістю наданих медичних послуг. З метою досягнення максимальної результативності та оптимізації роботи закладу з орієнтацією на пацієнта, стратегічним рішенням керівництва закладу стало запровадження у закладі системи управління якістю  ISO 9001. Заклад  став першим серед дитячих медичних закладів України, які визначили для себе потребу у впровадженні системі управління якістю надання медичних послуг та самостійно ініціювали її запровадження. Відбулася поступова перебудова свідомості медичних працівників до принципово нового розуміння медичної допомоги -  як послуги, орієнтованої на задоволеність пацієнта.

        Сертифікаційним аудитом була оцінена здатність організації виконувати вимоги замовників медичних послуг - пацієнтів, дотримання працівниками законодавчих та регламентуючих вимог, а також прагнення закладу до постійного поліпшення та удосконалення результативності системи управління якістю.

        Щорічно відбуваються наглядові аудити органом сертифікації «Глобал сертифік»  щодо функціонування системи управління якістю та її постійного розвитку. У лютому 2021 року успішно відбувся ресертифікайний аудит на відповідність стандарту ISO 9001:2015.

         Прийом лікарями проводиться за системою попереднього запису, що дає можливість батькам обрати максимально зручний для них час прийому у лікаря.